تبريز سايت تبريز سايت .

تبريز سايت

طراحي وب سايت در تبريز

طراحي وب سايت در تبريز

،
ادامه مطلب

امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۱۴:۴۲ توسط:رسام وب موضوع:

طراحي سايت در اروميه

طراحي سايت در اروميه

طراحي وب سايت در اروميه :

با توجه به افزايش پيشرفت روز افزون اينترنت و نياز جامعه به دهكده جهاني اينترنت كه با سرعت بسيار سريعي در حال حركت است.همچنين در حال حاضر نيز شركت ها و مجموعه هاي زيادي هستند كه به دليل فرا گير شدن اينترنت در اين زمينه فعاليت ميكنند.مانند شركت هاي طراحي سايت ، شركت هاي تبليغات كليكي و،....

شهر اروميه با قدمت 3000 سال مي توان گفت جزو قديمي ترين شهر هاي شمال كشور است.همچنين وضع تجارتي در اروميه به دليل موقعيت خوب آن (قرار گيري بر سر  چهار راه )از قديم قابل اهميت بوده است.با نگاهي دقيق به آثار تاريخي شهر اروميه به درستي در خواهيد يافت كه در زمينه تبليغات در تجارت اجداد ما به روز بوده اند در آن زمان ،با استفاده از معماري چيدمان اجناس و..... .اما در حال حاضر نحوه تبليغات در تجارت فرق كرده است پس شركت هاي قوي مانند اجداد خود اين مطلب را بايد به خوبي درك كرده باشند.و اقدام به طراحي وب سايت در اروميه كرده باشند.

بهينه سازي وب سايت در اروميه:

گروه طراحي سايت در اروميه ، طرح سايت شما را با استفاده از آخرين گزينه هاي به روز طراحي سايت در سطح جهان مي تواند طراحي كند.مهم ترين گزينه در طراحي سايت ، بهينه سازي سايت يا به اصطلاح سئو سايت مي باشد.سئو سايت در اروميه باعث خواهد شد تا سايت شما در نتايج برتر موتور هاي جستجو قرار گيرد.و طبيعتا باعث خوهد شد تا كسب . كار شما رونق پيدا كند.
بهينه سازي سايت در اروميه اين امكان را به شما خواهد داد تا علاوه بر اروميه با ايران و كشورهاي همسايه تجارت خود را گسترش دهيد.جهت اطلاعات بيشتر در مورد بهينه سازي سايت مي توانيد به قسمت مقالات سايت مراجعه فرماييد.
آيا مي دانيد نتايج برتر موتور هاي جستجو چقدر به كسب و كار شما تاثير خواهد گذاشت؟
آيا از دلايل موفقيت سايت هاي بزرگ ايران با خبر هستيد؟
آيا ميدانيد بهينه سازي سايت چقدر در كسب و كار شما اثر ميگذارد؟
اگر نميخواهيد تجارت خود را گسترش دهيد به فكر بهينه سازي سايت در اروميه نباشيد.
بهينه سازي سايت براي موتور هاي جستجو مي تواند،تجارت شهر اروميه را كه نوعي دروازه تجارت با كشورهاي اروپايي است به طور قطع افزايش دهد.
طراحي وب سايت در اروميه توسط گروه طراحان وب سايت رسام وب با استفاده از پانل مديريت كاملا فارسي و با كار بري آسان.تيم رسام وب پس از طراحي سايت پشتيباني قوي براي سايت هاي شما ايجاد ميكند و شما را اها نخواهد كرد.

مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

ما را در فيس بوك دنبال كنبد

ما را در توييتر دنبال كنيد

ما را در لينكدبن دنبال كنيد

ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد


جهت مشاوره و طراحي سايت در اروميه ميتوانيد با تيم رسام وب كه دفتر مركزي آن در تبريز مي باشد تماس حاصل فرماييد.

منبع :رسام وب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۰۲:۱۱ توسط:رسام وب موضوع:

طراحي سايت فروشگاهي در تبريز

طراحي وب سايت فروشگاهي در تبريز:

،
ادامه مطلب

امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۵۹:۰۳ توسط:رسام وب موضوع:

طراحي سايت فروشگاهي

منظور از فروشگاه اينترنتي يا سايت فروشگاهي چه چيزي است؟

سايت فروشگاهي وبسايتي است كه در آن محصولات به صورت دسته بندي و به تعداد زياد قرار مي گيرند ،همچنين در مورد هر محصول توضيحات آن ارائه مي شود كه به خريدار در مورد تصميم گيري كمك مي كند در فروشگاه اينترنتي امكان پرداخت آنلاين وجود دارد كه پس از انتخاب يك يا چند محصول و اضافه كردن به سبد خريد مشتري مي تواند خريد نمايند يا ثبت سفارش كند و در روزهاي آتي اقدام به خريد كند در صفحه اول فروشگاه اينترنتي معمولاً محصولات تخفيف دار يا محصولات خاص موردتبليغ قرار مي گيرند.

مزاياي سايت فروشگاهي:

قبل از طراحي سايت فروشگاهي بايد مزاياي طراحي آن را بدانيم تا اقدام به طراحي آن كنيم .فوايد سايت فروشگاهي شايد خيلي زياد باشد به چند مورد كه مهم است در زير اشاره مي كنيم.

1 - قابل دسترس بودن به اطلاع از قيمت هاي روز:

مهمترين وجه تمايز يك سايت فروشگاهي با يك فروشگاه فيزيكي اين است كه سايت فروشگاهي در تمامي زمان ها در دسترس است و نيزدر تمامي مكان هايي كه اينترنت در دسترس است مي توان به سايت دسترسي پيدا كرد. و اين امكان سايت فروشگاهي باعث شده است كه بيشتر مردم هنگام خريد حضوري نيز قيمت فروشگاه اينترنتي را چك كنند.

2 - تخفيف ها و تغييرات در محصولات خيلي سريع در مدرسه ديد مشتري قرار مي گيرد:

سايت هاي فروشگاهي به دليل مراجعه آسان بازديد زيادي دارند كه اين امر باعث مي شود تخفيفات و تغييرات در محصول يا تغيير در سياست فروش محصول خيلي سريع به اطلاع مشتري برسد.

3 - فروش از طريق يك فروشگاه اينترنتي هزينه ها را به شدت كاهش ميدهد:

اگر شما بخواهيد يك فروشگاه بزرگ را، راه اندازي كنيد اولين هزينه هاي آن مكان مناسب، ديزاين، نيروهاي فروش مستقر در آنجا و... كه هزينه هاي زيادي را به دنبال دارد بايد متقبل شويد.در صورتي كه يك سايت فروشگاهي نياز به مكاني ماننده انبار دارد و نيرو هايي براي بسته بندي و ارسال كه معمولاً هزينه ارسال برعهده مشتري است.

4 - ارتباط آسان با مشتري در هر زمان:

فروشگاه اينترنتي شما دفتر كار دوم شماست كه در زمان فراغت مي توانيد به انتقادات و نظرات مشتريان پاسخ دهيد .اين يكي از بهترين مزاياي سايت در جهت پيشرفت يك مجموعه مي تواند باشد.

طراحي سايت فروشگاهي يا فروشگاه اينترنتي:

در 10 يا 20 ساله اخير شبكه جهاني اينترنت با سرعت بسيار چشم گيري رشد كرده است ،و به كل تمامي زندگي انسان را هم به صورت مستقيم و هم به صورت غيرمستقيم تغيير داده است. چه در محيط هاي كار و چه در محيط هاي شخصي اين تغييرات قابل لمس است .اين تغييرات در دنياي تجارت بيشترين اثر را گذاشته است به اين صورت كه سايت فروشگاهي روزبه روز در تمامي كشور ها رو به ازدياد است. با ازدياد فروشگاه اينترنتي نوعي رقابت بين بنگاه هاي تجاريه سنتي و فروشگاه هاي اينترنتي به وجود آمده است.

در حال حاضر از جمله مهمترين روشهاي فروش و ارائه محصولات از طريق فروشگاه اينترنتي مي باشد.چند مورد از خصوصيات يك سايت فروشگاهي به شرح زير است.

1 - امكان وارد كردن بي نهايت محصول

2 - تقسيم كردن محصولات مرتبط

3 - جستجوي سريع محصولات و نشان دادن محصولات مرتبط

4 - متصل به پنل اس ام اس براي ارسال به مشتريان به منظوره تاييد خريد يا تبريك و مناسبت ها

5 - امكان ايجاد صفحه اي براي انتقاد پيشنهاد و نظر سنجي مشتريان در مورد كالاها

6 - امكان مقايسه چند كالاي مرتبط

7 - امكان اتصال به سيستم انبارداري كه در صورت كم شدن محصول نشان دهد

و ....

مواردي كه باعث مي شود فروشگاه اينترنتي شما در نتايج محبوبه موتورهاي جستجو قرار گيرد

1 - سايت فروشگاهي موبايل فرندلي يا رسپانسيو

شايد براي شما نيز اين است اتفاق افتاده است كه وقتي با موبايل يا تبلت به سايتي مراجعه مي كنيد سايت به صورت مناسب لود نشده و شما نمي توانيد نوشته هاي سايت را بخوانيد. در حال حاضر بيشتر تجستجو ها از طريق موبايل يا تبلت انجام ميگيرد، طراحي فروشگاه اينترنتي شما بايد به گونه اي باشد كه به راحتي با گوشي هوشمند تطبيق شود سايت موبايل فرندلي يا ريسپانسيو خود را به صورت اتوماتيك با اندازه صفحه موبايل تطبيق مي دهد و اين امكان را به مراجعه كننده مي دهد تا هر جائي و هر زماني سفارش خود را ثبت و اقدام به خريد نماييد.

2 - رعايت استانداردهاي طراحي سايت فروشگاهي

براي رعايت استانداردهاي طراحي سايت، اول از همه انتخاب هاست و دامين مناسب مي تواند براي فروشگاه اينترنتي در اولويت اول قرار گيرد. بسياري از طراحان وب سايت براي يك سايت چندين دامين انتخاب مي كنند و آنها را روي هم پا رك مي كنند. اين امر باعث خواهد شد كه به مرورزمان از موتورهاي جستجو ناپديد شوند.رعايت فونت و محتواي مناسب و همچنين گرافيك وكد نويسي به روز نيز،از استانداردهاي طراحي سايت به شمارمي رود.

ايجاد امنيت خريد براي مشتري

از بزرگترين مشكلات فروشگاه هاي اينترنتي ايجاد امنيت خريد براي مشتريان در فضاي مجازي است .به دليل سوء استفاده هايي كه در اينترنت مي شود ايجاد امنيت خريد براي مشتري از بزرگترين مشكلات سايت فروشگاهي است .در حال حاضر در كشور ما نهادهاي امنيتي در مقابله با اين گونه سوء استفاده ها قوي عمل مي كنند و همچنين گرفتن مجوز نماد اعتماد الكترونيك باعث امنيت خريد براي مشتري مي شود نماد اعتماد از سوي مركز توسعه تجارت الكترونيك كه زير نظر وزارت صنعت و معدن است اعطا مي گردد

نماد اعتماد

مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

ما را در فيس بوك دنبال كنبد

ما را در توييتر دنبال كنيد

ما را در لينكدبن دنبال كنيد

ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

منبع:رسام وب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۱۹:۱۲ توسط:رسام وب موضوع:

سئو در اروميه

بهينه سازي وب سايت در اروميه و سئوي وب سايت در اروميه:

آذربايجان غربي جزو بهترين و داراي تمدن كهن بين شهر هاي ايران است.اين شهر از لحاظ جغرافيايي به دليل نزديك بودن به شهر هاي اروپايي مي تواند در مورد تجارت الكترونيك بسيار موفق عمل كند. به همين دليل تيم رسام وب بر آن شد تا در مورد بهينه سازي سايت در اروميه قدم هاي بزرگي بردارد.

سئو سايت مي تواند باعث رشد چشمگير تجارت و ظهور تجارتي جديد در استان آذربايجان غربي شود.مي توان به جرات گفت كه بعد از طراحي سايت در اروميه گزينه خيلي مهم بهينه سازي سايت در اروميه خواهد بود.

فرض كنيد يك توليدي كامپوت يا سانديس مي خواهد به استان ها و كشورهاي ديگر نمايندگي بدهد.به طور قطع اگر اين مجموعه در زمينه خريد و فروش سانديس ،خريد عمده سانديس،اخذ نمايندگي سانديس و... در نتايج بالاي موتور هاي جستجو قرار گيرد .به گزينه هاي خيلي بهتري دست خواهد يافت. يا فرض كنيد در طراحي سايت هتل در اروميه، يكي از هتل ها درنتايج بهتر موتور هاي جستجو قرار ميگيرد و داراي رزرو آنلاين هست.به طور قطع مشتريان يا مسافراني كه با بحث تجارت الكترونيك آشنايي دارند اين هتل را انتخاب كرده و قبل از سفر اقدام به رزرو هتل خواهند كرد.

اهميت سئو سايت در اروميه:

اگر در شهر اروميه تعداد سايت هايي كه براي موتور هاي جستجو بهينه شده اند زياد باشد به طور قطع باعث خواهد شد تا خريد از اين سايت ها افزايش يابد هم از شهر هاي ايران و هم از ديگر كشورها.و اين بحث رشد نقدينگي اين شهر را افزايش خواهد داد.

تعرفه سرمايه گذاري سئو سايت در اروميه:

اول از همه قبل از توضيح تعرفه به اين نكته بايد توجه كنيد كه سئو يا بهينه سازي سايت را به عنوان هزينه نبايد نگاه كنيد بلكه به عنوان سرمايه گذاري بنگريد.

تعرفه بهينه سازي سايت نسبت به رقيبان و تعداد كلمات بستگي دارد.به طور مثال شايد كلمه "تخته روسي"در صنعت ساختمان رقيبان قوي داشته باشد پس مبلغي كه بايد سرمايه گذاري كرد نسبت به رقيبان مي باشد.

مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

ما را در فيس بوك دنبال كنبد

ما را در توييتر دنبال كنيد

ما را در لينكدبن دنبال كنيد

ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

جهت مشاوره در زمينه طراحي سايت و بهينه سازي سايت در اروميه مي توانيد با تيم رسام وب كه دفتر مركزي آن در تبريز قرار دارد تماس حاصل فرماييد.

منبع:رسام وب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۱۷:۲۱ توسط:رسام وب موضوع:

بهينه سازي سايت در تبريز

بهينه سازي وب سايت در تبريز:

،
ادامه مطلب

امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۱۰:۲۶ توسط:رسام وب موضوع:

بهينه سازي وب سايت

بهينه سازي سايت

بهينه سازي موتور جستجو براي نتايج آنلاين هر كسب و كاري مولفه ي كاملي مي باشند . چقدر خوب ميشود اگر شما داراي يك وب سايت عالي باشيد و كسي نتواند آن را پيدا كند ؟ بهينه سازي موتور جستجو دريافتن موارد جستجوي آنلاين به افراد كمك مي كند . اين موتورها مصرف كننده و تجارت را كنار يكديگر مي آورند.ازطريق بهينه سازي چگونگي يافتن و كشف وب سايتتان توسط كاربران و موتورهاي جستجو مي توانيد كميت و كيفيت عبور و مرورهاي ورودي و تغييرات پي در پي را افزايش دهيد .

آنچه ما در بهينه سازي ارائه مي دهيم

بهينه سازي سايت

به آن دسته از تكنيك ها و روشهاي انجام شده در جهت قرار گرفتن در نتايج اوليه موتورهاي جستجو سئو گفته مي شود،كه اين روند گاها به صورت معمولي و يا به صورت محاسبات عددي (الگوريتمي) انجام ميشود.

ارائه آمار دقيق

ما با بررسي كلمات كليدي مورد نظر تجارت شما آمار دقيق در مورد تعداد كلمات جستجو در روز و ماه و سال و ميانگين آنها بر اساس دادهاي موتور هاي جستجور به مشتريان ارئه ميدهيم . تا با ديد دقيقي بتوانيم در افزايش فروش قدم برداريم

استفاده از تاكتيك هاي جديد

روش هاي سئو سايت كه شركت ما به كار ميگيرد با الگوريتم هاي كه گوگل ارائه داده است بسيار متابقت دارد . و از روش ها غلط يا به اصطلاح سئو سياه نميباشد . و از روش هاي غلطي مثل بكلينك گذاري كه منجر به اسپم شدن سايت ميشود استفاده نميكنيم

پشتيباني براي بهينه سازي

شركت رسام وب پشتيباني سئو را به صورت سالانه انجام ميدهد . در اين روش شركت ما متعهد ميشود كلماتي كه براي بهينه سازي قرار داد بسته شده است را در مدت معلوم (مثلا يك سال ) در صفحه اول گوگل نگه داري كند .

ما با چه معياري به شما پيشنهاد بهينه سازي ميدهيم ؟


ما بسمت بهينه سازي موتور جستجو رويكرد فراگيري در پيش گرفته ايم و نه تنها اصول اوليه ي راه اندازي سايت شما و محتواي بهينه سازي آن را ارائه مي دهيم ، بلكه استراتژي لينك سازي را نيز بكار مي بريم تا به ما اطمينان دهد كه به دقت وارد صفحه ي نتايج موتور جستجو مي شويم . ما همانند شركت هاي ديگر راه حل هاي برشي كوكي ارائه نمي دهيم زيرا دريافتيم كه هر تجارتي داراي نيازهاي مختلفي مي باشد . بجاي آن به يك طرح سفارشي كه بتواند بهترين نتايج را برايمان جمع آوري كند توجه نموديم .

مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

ما را در فيس بوك دنبال كنبد

ما را در توييتر دنبال كنيد

ما را در لينكدبن دنبال كنيد

ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

منبع:رسام وب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۵۴:۱۲ توسط:رسام وب موضوع:

برندينگ چيست

برندينگ ( branding )

برندينگ

طريقه به وجود آمدن كلمه برند:

نام برند از كلمه هندي-اروپايي به مفهوم داغ برگرفته شده است در آن زمان براي پيشگيري از دزدي گاو و گوسفند و گله روي بدن آنها علامت هاي خاصي را با داغ كردن مي گذاشتند تا زمان دزدي به راحتي قابل شناسايي باشد كه بعدها اين علامت زادگاه گله ها را نشان داد كه نوعي مرغوبيت و نامرغوب بودن از طريق شناسايي صاحب گله مشخص ميشود.

تاريخچه ي برندينگ:

حدود سال هزارميلادي رواج اشكال خاص بازرگاني به شكلهاي ساده پديدار شد اين علامت ها به منظور مدركي براي صاحب كالا در مواردي مانند دزدي زلزله و... قابل شناسايي بود. همچنين براي كساني كه خواندن و نوشتن بلد نبودند در زمان خود بسيارسودمند بود. اولين نام تجاري كه به صورت رسمي ثبت گرديد در سال ۱۵۱۹ توسترهرنان كرتربود. بعدها به مرور زمان پديده ي برندينگ با سرعت بيشتري رواج پيدا كرد.

مباني و نحوه برندينگ يا برند سازي:

تعريف برندينگ به صورت كلي و عمومي مجموعه اي از تدابير و تكنيك هايي است كه در  جهت فراگير شدن و محدود شدن يك محصول و كالاي خاص انجام ميشود .برندينگ يا برند سازي به اين دليل اهميت زيادي دارد كه مشتريان بالقوه تبديل به مشتريان بالفعل يا تبديل به مشتريان وفادار مي شوند و از اين طريق به طور قابل لمس سود شركت افزايش پيدا مي كند و همچنين برند مورد نظر از سرمايه هاي بزرگ شركت مي شود. اما در واقعه براي محبوبيت يك نام تجاري عوامل زيادي تاثير گذار است در زير به چند مورد از آنها اشاره مي كنيم.

1 - كيفيت جنس يا كالاي مورد ارائه:

براي كسب محبوبيت علاوه بر تبليغات و تيم فروش قوي جنسي و كالاي مورد ارائه نيز اهميت به سزايي دارد. چه بسا مجموعه هاي بزرگي كه با وجودي برند بودن به علت كيفيت پايين قابل ارائه به مشتريان در مقايسه با رقيبان به مرور زمان از دنياي تجارت كنار گذاشته شده اند.

2 - برگزيدن نام تجاري و علامت تجاري مناسب ( لوگو ):

علامت تجاري بايد به گونه اي باشد كه علاوه بر ارتباط مستقيم با مشتري در حافظه ماندگار شود، اين امر علاوه بر اينكه مشتريان را وفادار تر مي كنند باعث مي شود پيام تبليغاتي نيز با ديدن علامت تجاري در ذهن مخاطب مرور شود.

3 - پيام تبليغاتي منسجم هماهنگ و در جهت اهداف مجموعه:

پيام تبليغاتي اهميت به سزايي در اهداف آينده و حال شركت دارد يك پيام تبليغاتي قوي و ر سا باعث مي شود كه اين پيام درذهن شنونده و بيننده حك شود امروزه با گسترش علم بازاريابي پيام هاي تبليغاتي شركت ها كاملاً روانشناسي ،علمي ،هنري انتخاب مي شود.

4 - خدمات متمايز براي مشتري:

ارائه خدمات نوعي رابطه بين مشتري و شركت است كه متاسفانه در بيشتر كارخانه ها ، شركت ها و مجموعه ها به ارائه خدمات اهميتي داده نمي شود. اين خدمات مي  توانند شامل گارانتي ، پشتيباني ، ....باشد .فرض كنيد شركتي در خدمات گارانتي خود تعويض قطعه معيوب در محل را دارد، مطمئنا اين شركت با شركتي كه گارانتي آن بعد از مراجعه حضوري نيز رسيدگي نمي شود متمايز است.

5 - منسجم بودن:

يك برند مثل يك تيم است اين تيم مربي لازم دارد تا يك تاكتيك مشخص داشته باشد ،اين امر باعث خواهد شد كه تكروي و خارج از چهارچوب فعاليّت نشود ،چون تك روي ها ي نيروها در سمت ها و مقام هاي مختلف كه به روش خود تبليغات و فروش ميكنند، درمشتري سردرگمي ايجاد كرده و بيماري چند شخصيتي برند ايجاد خواهد شد.

6 - سياست متناسب با جامعه:

بعضي از شعارها و پيام هاي تبليغاتي آيا واقعاً با سياست و هدف شركت ها يكي است؟ ما بهترين هستيم اين شماره يك شركت كوچك كه هنوز به اهداف خود نرسيده  مي باشد آيا اين شعارمتناسب است ؟ آيا در كشور اسلامي كه فرهنگ مردمان با اسلام خوگرفته است مي توان سياستهاي ديگررا عملي كرد ؟ يك جمله مشهور در بازاريابي و فروش مي گويد : در قطب شمال يخ نفروشيد.اين يعني سياست فروش خود را متناسب با جامعه و محيط هماهنگ كنيد.مطمعابرندينگ از فروش و بازاريابي حساستر است.پس سياست هاي متاناسب با جامعه در برندينگ اهميت زيادي دارد.

برندينگ در طبقه بندي هاي مختلف وجود دارد كه ما به دليل جديد بودن برندسازي اينترنتي به آن اشاره مي كنيم

برندسازي اينترنتي:اين برند سازي از طريق شبكه هاي اجتماعي كه بيشتر مردم در آنها حضور دارند و يا از طريق طراحي سايت انجام ميگيرد.در برندسازي اينترنتي طراحي سايت بايد به گونه اي باشد كه براي موتورهاي جستجو نيز بهينه شده باشد. در اين نوع برند سازي تبليغات در سايت هاي ديگر كه پر مخاطب و پربازديد هستند نيز انجام ميگيرد.در برندينگ به نوع كسب و كارو همچنين به مخاطب توجه زيادي بايد كرد. به عنوان مثال اگر مخاطب شما خانومهاي بين ۲۰ تا ۳۰ سال هستند، تبليغات شما در سايتهاي كه مخاطب خانوم دارند بايد انجام گيرد و همچنين طراحي سايت از لحاظ گرافيكي به گونه اي بايد باشد تا مخاطب خانوم را جلب كند.

مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

ما را در فيس بوك دنبال كنبد

ما را در توييتر دنبال كنيد

ما را در لينكدبن دنبال كنيد

ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

منبع:رسام وب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۴۹:۴۷ توسط:رسام وب موضوع:

دليل جا به جايي نتايج گوگل

دليل جا به جايي نتايج گوگل در روزهاي اخير

،
ادامه مطلب

امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۲:۵۵:۴۴ توسط:رسام وب موضوع:

5 روش براي حفظ رتبه ي سئو

5 روش براي حفظ رتبه ي سئو

براي بالا بردن رتبه در گوگل بسيار سخت كار مي كنيد....اكنون بايد از موقعيت خود دفاع كنيد. نظريات دانيال فيجل مقاله نويس براي ثابت ماندن در رتبه ي بالا چنين آورده است. پايه و اساس هركسب و كار آنلاين توليد يك منبع ثابت از ترافيك وب سايت مي باشد.اگر بازديد كننده اي از وب سايت خود نداريد، تبديل آنها به مشتري وفادار و طولاني مدت غير ممكن خواهد بود. زماني كه شما خودتان را به عنوان تصدي گوگل مقرر كنيد،ديد شما را در جستجوي پرسش هاي محرك افزايش مي دهد.

اما چه اتفاقي بعد از اينكه خودتان رادر يك نقطه بالا از صفحات نتايج جستجوي گوگل ديديد مي افتد؟

برخلاف باور عموم، رتبه بندي سئو براي كلمات كليدي خاص تنها نيمي از نبرد مي باشد. اصول اصلي دائما در حال تحول است، و بازاريابان نياز دارند با آخرين گرايش به روز بشوند.

امروز،مي خواهيم در مورد چگونگي حفظ رتبه بالا براي كلمات كليدي كه سخت روي آنها كار كرده ايد صحبت كنيم. اين استراتژي همچنين كمك مي كند تا شما را از هر الگوريتم پتانسيل به روز حفاظت كند.

به روز رساني سايت

گوگل به روز رساني سايت را براي حساب اش با عنوان كيفيت محتوا و تازگي محتوا بخشي از رتبه بندي الگوريتم قرار مي دهد،بنابراين وب سايت خود را به روز نگه داريد تا موقعيت شما در بالاترين سطح باشد.

استراتژي هاي كهنه از قبيل مقالات (فقط متن) مي تواند به طوربالقوه مانع جستجوي رتبه بندي محرك شود.اگر بخواهيد كلمات كليدي خود را حفظ كنيد،بايد محتواي خود را از طريق اضافه كردن مجموعه اي از فيلم و تصاوير در مقالات به روز برسانيد.

اين تجربه خوانندگان را افزايش مي دهد و افراد بيشتري را به لينك سايت شما جذب مي كند.براي بهبود درخواست سايت شما رتبه جستجو را كاهش مي دهد و احتمالا بازديد كنندگان را در درگير شدن با مطالب افزايش مي دهد.

سرعت سايت شما

سرعت سايت (جهت مطالعه عوامل تاثير گذار بر سئو اينجا كليك كنيد) يك عامل رتبه بندي در محرك جستجوي گوگل بوده است،اما بسياري از وب سايت ها هنوز با سرعت لود نمي شوند مخصوصا در موبايل كه در آن اكثريت در حال جستجو هستند.به خاطر داشته باشيد كه بيش از دو مليون وبلاگ نوشته شده وجود دارد،بنابراين اگر وب سايت شما در حال بار گذاري است و به اندازه كافي سرعت ندارد،به احتمال زياد رفت و آمد بازديد كنندگان به يك راه حل جايگزين مي شود.

خواستار گوگل از مديران سايت اين است كه صفحه ي زمان لود خود را براي دستگاههاي تلفن همراه به كمتر از يك ثانيه ببرند،كه اين نيز خيلي با سرعت است.در هر حال،حتي اگر نتوانيد به اين اندازه بياوريد در نطر بگيريد هر ثانيه كه شما زمان لود صفحه ي خود را اصلاح مي كنيد از ترك كردن صفحه كاهش مي يابد.

خوشبختانه،ايجاد بار گذاري صفحات نبايد نياز به استخدام كارشناس فني در شبكه داشته باشد.در زير سه مرحله براي پياده سازي مراحل وجود دارد كه سرعت وب سايت را افزايش مي دهد.

تبديل به يك سرويس وب ميزبان با سرعت ومطمئن
فعال كردن فشرده سازي تصاوير در وب سايت

استفاده از يك شبكه دريافت محتوا (CDN) براي افزايش سرعت دانلود
اگر شما هنوز هم با سرعت بارگذاري خود مشكل داريد، مي توانيد از ابزاري به نام صفحه گوگل استفاده كنيد، كه در شناسايي مسائل خاص كمك مي كند . كم كردن سرعت زمان لود وب سايت راه حلي براي رفع مشكل است . مي توانيد پيشنهادات و مقالات بيشتري در مورد سرعت صفحه گوگل در اينجا بخوانيد.

گسترش ساختار لينك

يكي از رايج ترين اشتباهات كه بازاريابان مرتكب مي شوند تمركز بروي كميت در اولويت است نسبت به كيفيت.اگر شما براي كلمات كليدي خاصي رتبه بندي مي كنيد ،نيازي نيست براي آن صفحه بك لاين گسترده اي ايجاد كنيد.گوگل مي تواند اگر سايتي لينك هايي را در صورت نامناسب به وجود بياورد شناسايي كند.ايجاد كردن لينك هاي با سرعت مي تواند به عنوان علامت قرمز ملاحظه شود كه به طور بالقوه وب سايت شما را مسدود مي كند.(جهت مطالعه مقالات بك لينك اينجا كليك كنيد)

هم چنين رتبه ي شما پايين مي آيد اگر اكثريت لينكهاي ايجاد شده براي يك مقاله خاص باشد.گوگل از كاربران خود مي خواهد تا محتواي مناسب و مفيد براي وب سايت ارايه دهد.اگر شما بخواهيد رتبه كلمات كليدي خود را بالا ببريد،بايد لينك هاي داخلي را به همه ي صفحات سايت خود گسترش بدهيد.اين استراتژي پروفايل بك لاين را متنوع مي سازد و اعتبار وب سايت را از نظر گوگل افزايش مي دهد.

لينك هاي خارجي

لينك با سايت زماني مي تواند مهم باشد كه براي سايت بك لاين باشد.فرستادن لينك هاي خارجي به برندهاي پرقدرت شبكه كمك مي كند گوگل وب سايت مناسبي را تشخيص دهد.هميشه مطمئن باشيد كه صفحات گسترده لينك محتواي با ارزش و مناسبي را به خوانندگان فراهم آورد.براي مثال اگر شما در شبكه مهارت پايدار بودن را براي لينك هاي داخلي داشته باشيد ،احتمالا نتوانيد به لينك هاي صفحه هاي داخلي دانشگاه هارواد متصل شويد.همچنان لينك هاي edu معمولا توسط SEO ملاحظه مي شود تا با ارزش جلوه دهد،اتصال به يك برند مركزي نمي تواند متناجس باشد.

زماني كه شما به مقالات مرتبط در وب سايت خود متصل هستيد ارتباط داخلي يكي ديگر از استراتژي موثر به رتبه بندي كلمات كليدي است كه مي تواند كمك كند.هنگامي كه به درستي انجام شد،ارتباط داخلي به محرك هاي جستجو كمك مي كند تا اهميت و تمركز مخصوص بر هر صفحه بهتر درك شود.به عنوان حق المتياز اتصالات داخلي هوشمند همچنين مي تواند دسترسي كاربران را به محتواي سايت و ديگر سايت ها تسهيل كند.مشابه لينك هاي خارجي،شما اگر بخواهيد از ارتباطات داخلي در حد اعتدال استفاده كنيد آن را با اضافه كردن يك مجموعه از لينك ها به محتواي مقاله هاي موجود به حد افراط نرسانيد.

ساختار رسانه هاي اجتماعي

برخي ابهامات وجود دارد كه آيا تعامل رسانه هاي اجتماعي يك عامل رتبه بندي در جستجو مستقيم است يا غير مستقيم؟با اين حال كاملا روشن است كه محرك هاي جستجو هر پلت فرم رسانه اجتماعي اكثريت را به عنوان اعتبار برند مشاهده مي كند.وب سايت ها از قبيل فيس بوك توييتر و لينكدين رتبه ي بالايي در گوگل دارند.گرفتن لينك از اين شبكه ها به گوگل كمك مي كند تا وب سايت مناسبي را تعيين كند كه اكثر افراد دوست داشته باشند و محتوا را به اشتراك بگذارند تا ويزيتورهاي زيادي از اين كانال ها دريافت شوند.همانطور كه براي جلب لينك هاي با كيفيت ادامه مي دهيد،ممكن است رتبه ي شما را در دراز مدت پايدار و تقويت كند.

در اينجا چند نكته آورده شده است كه شما براي افزايش مشاهدات وبلاگ خود مي توانيد از آنها در رسانه هاي اجتماعي استفاده كنيد:

كليد اشتراك گذاري رسانه اجتماعي را به مقاله هاي مرتبط اضافه كنيد.

از تماس هاي صريح در عمل به محتواي خود استفاده كنيد(يعني اگر شما محتوا را دوست داريد اطمينان داشته باشيد كه با كليك كردن روي دكمه اينجا به اشتراك خواهيد گذاشت)

ارايه يك قطعه از محتوا به كاربران در ازاي اشتراك گذاري در رسانه هاي اجتماعي

مارا در اينستاگرام دنبال كنيد

ما را در فيس بوك دنبال كنبد

ما را در توييتر دنبال كنيد

ما را در لينكدبن دنبال كنيد

ما را در شبكه اجتماعي هم ميهن دنبال كنيد

ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

منبع:رسام وب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۲:۴۹:۱۷ توسط:رسام وب موضوع: